top of page

pá 20. 8.

|

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

Světem bylin s Romanem Pavelou_zažívací potíže

Zahájen předprodej

Akce je ukončena.
Jiné běžící akce ...
Světem bylin s Romanem Pavelou_zažívací potíže
Světem bylin s Romanem Pavelou_zažívací potíže

Čas a místo

20. 8. 2021 17:00 – 30. 9. 2021 21:00

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

O události

Využijte v rámci předprodeje zvýhodněnou cenu knihy s dopravou ZDARMA. Knihu budete mít mezi prvními a jen za 300 Kč (doporučená maloobchodní cena bude 349 Kč) .

Kniha vyjde již 30. 9. 2021.

Akce je časově omezena, a to do 30. 9. 2021. Objednávka je možná jen v rámci ČR, děkujeme za pochopení.

O autorovi:

Doc. Ing. Roman Pavela, Ph.D. je český vědec, nositel významného ocenění ministra životního prostředí ČR za vývoj výrobků prokazatelně zlepšujících kvalitu života a životního prostředí – Česká hlava 2013. Je mezinárodně uznávanou vědeckou autoritou v oblasti výzkumu biologicky aktivních látek získávaných z léčivých a aromatických rostlin (v roce 2019 byl zařazen společností Web of Science do prestižního seznamu nejcitovanějších vědců světa „Highly Cited Researchers“, tedy mezi 1% těch nejlepších vědců světa).

Spolupracuje s mnoha českými i zahraničními firmami a vědeckými institucemi na vývoji nových přípravků bezpečných pro životní prostředí a zdraví obyvatelstva.

Vědu a výsledky své vědecké práce popularizuje v pořadech České televize „Polopatě“, „Co babičky uměly a my zapomněli“, „Kouzelné bylinky“.

O knize:

Vydejte se v nové sérii s Romanem Pavelou do světa bylin z naší přírody nebo těch, které znáte z kuchyně. Poodhalte tajemství dostupných a ověřených léčivých bylin pomocí jednoho z celosvětově nejcitovanějších vědců, jenž vystupuje také v televizním pořadu Polopatě. Vyzkoušejte osvědčené recepty a zlepšete tak Vaše zažívání, využijte zázračnou sílu bylin! Zkuste si nějaké účinné byliny i sami vypěstovat podle připravených návodů a praktických rad. Zdraví máme jen jedno, je vhodné se věnovat i prevenci.

Sdílet událost

bottom of page