top of page

čt 01. 9.

|

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

Světem bylin s Romanem Pavelou_pro ženy a muže 50+

Zahájen předprodej

Akce je ukončena.
Jiné běžící akce ...
Světem bylin s Romanem Pavelou_pro ženy a muže 50+
Světem bylin s Romanem Pavelou_pro ženy a muže 50+

Čas a místo

01. 9. 2022 11:52 – 14. 9. 2022 23:50

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

O události

Využijte v rámci předprodeje zvýhodněnou cenu knihy s dopravou ZDARMA. Knihu budete mít mezi prvními a jen za 300 Kč (doporučená maloobchodní cena bude 399 Kč).

Kniha vyjde již 14. 9. 2022.

Akce je časově omezena, a to do 14. 9. 2022. Objednávka je možná jen v rámci ČR, děkujeme za pochopení.

O autorovi:

Doc. Ing. Roman Pavela, Ph.D. je český vědec, nositel významného ocenění ministra životního prostředí ČR za vývoj výrobků prokazatelně zlepšujících kvalitu života a životního prostředí – Česká hlava 2013. Je mezinárodně uznávanou vědeckou autoritou v oblasti výzkumu biologicky aktivních látek získávaných z léčivých a aromatických rostlin (v roce 2019 byl zařazen společností Web of Science do prestižního seznamu nejcitovanějších vědců světa „Highly Cited Researchers“, tedy mezi 1% těch nejlepších vědců světa).

Spolupracuje s mnoha českými i zahraničními firmami a vědeckými institucemi na vývoji nových přípravků bezpečných pro životní prostředí a zdraví obyvatelstva.

Vědu a výsledky své vědecké práce popularizuje v pořadech České televize „Polopatě“, „Co babičky uměly a my zapomněli“, „Kouzelné bylinky“.

O knize:

Čtvrtý díl oblíbené série publikací Světem bylin s Romanem Paveloutentokrát představuje byliny důležité pro prevenci a léčbu různých potíží i onemocnění souvisejících s nástupem seniorského věku žen i mužů. Za hranici, která je přechodem ke střednímu věku, můžeme považovat padesátý až šedesátý rok života. Zkušený a respektovaný autor, známý z populárního televizního pořadu Polopatě, předává praktické rady i osvědčené recepty, jež pomáhají jako doplňková léčba při ženské menopauze a mužské andropauze – při problémech s prostatou, inkontinencí, spánkem, návaly horka, změnami tlaku, chorobnými stresovými stavy, sexuálními zábranami aj. Kniha, opět vybavená množstvím názorných fotografií, obsahuje vedle receptů také návody, jak si můžeme vybrané léčivé byliny sami pěstovat.

Sdílet událost

bottom of page