top of page

po 04. 9.

|

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

Světem bylin s Romanem Pavelou_krása a vitalita

Zahájen předprodej

Akce je ukončena.
Jiné běžící akce ...
Světem bylin s Romanem Pavelou_krása a vitalita
Světem bylin s Romanem Pavelou_krása a vitalita

Čas a místo

04. 9. 2023 13:30 SELČ – 15. 9. 2023 21:44 SELČ

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

O události

Využijte v rámci předprodeje zvýhodněnou cenu knihy s dopravou ZDARMA. Knihu budete mít mezi prvními a jen za 300 Kč (doporučená maloobchodní cena bude 399 Kč).

Kniha vyjde již 15. 9. 2023.

Akce je časově omezena, a to do 15. 9. 2023. Objednávka je možná jen v rámci ČR, děkujeme za pochopení.

O autorovi:

Doc. Ing. Roman Pavela, Ph.D. je český vědec, nositel významného ocenění ministra životního prostředí ČR za vývoj výrobků prokazatelně zlepšujících kvalitu života a životního prostředí – Česká hlava 2013. Je mezinárodně uznávanou vědeckou autoritou v oblasti výzkumu biologicky aktivních látek získávaných z léčivých a aromatických rostlin (v roce 2019 byl zařazen společností Web of Science do prestižního seznamu nejcitovanějších vědců světa „Highly Cited Researchers“, tedy mezi 1% těch nejlepších vědců světa).

Spolupracuje s mnoha českými i zahraničními firmami a vědeckými institucemi na vývoji nových přípravků bezpečných pro životní prostředí a zdraví obyvatelstva.

Vědu a výsledky své vědecké práce popularizuje v pořadech České televize „Polopatě“ a „Sama doma“.

O knize:

Pátý díl oblíbené série publikací Světem bylin s Romanem Pavelou tentokrát představuje rostliny přispívající ke kráse těla, klidu duše a ke zvýšení energie v každém věku. Vedle vyzkoušených receptů na nejrůznější čaje, tinktury, hojivé masti, utišující či povzbuzující koupele, obklady a kapky obsahuje kniha také návody, jak můžeme léčivky sami pěstovat. Nabízí se tu výběr z několika druhů bylin, které jsou považovány i vědci a lékaři za nejúčinnější. Kniha zkušeného a respektovaného autora, známého z populárních televizních pořadů Polopatě a Sama doma, je opět vybavena velkým množstvím názorných fotografií.

Sdílet událost

bottom of page