aboutus_edited.jpg

LIREGO

VAŠE NAKLADATELSTVÍ, KTERÉ VÁM ROZUMÍ

Férový a aktivní přístup Jsme nové rodinné nakladatelství, jehož cílem je jít tak trochu proti proudu. Rádi bychom se vrátili v čase, kdy spolupráce byla založena na osobním kontaktu. Budeme se snažit, aby autoři měli pocit, že jsou součástí našeho nakladatelství a že nejsou jen účetní položkou. Prostě chceme autorům věnovat náležitou péči a ke každému titulu přistupovat individuálně.

 

Při přípravě naší strategie jsme čerpali zkušenosti od lidí, kteří se v této branži pohybují již desítky let a vhodně je doplnili o naše zkušenosti získané při vedení jiných úspěšných projektů.

 

Proto jsme přesvědčeni, že můžeme mít ambici stát se zavedeným nakladatelstvím, s produkcí okolo 30 titulů ročně. Zaměříme se především na české autory, kteří jsou dle našeho názoru někdy opomíjeni velkými nakladatelstvími. Rádi bychom také poskytli prostor začínajícím autorům. Produkci se budeme snažit vhodně doplňovat o kvalitní překladovou literaturu.

 

Rádi bychom také pořádali pravidelná setkání mezi autory a jejich čtenáři, a to v různých koutech naší země. Naším cílem je poskytovat co nejkvalitnější služby, jejichž nezbytnou součástí bude marketingová podpora vydávaným titulům. Velmi rádi se staneme partnerem pravidelných setkávání autorů, či budeme finančně podporovat literární soutěže.

O NÁS

Slavnostní uvedení románu LVÁŘKA od Terezy Janišové

KŘTY

Slavnostní uvedení románu Kufr pana Lederera od Jana Jelínka