top of page

čt 12. 5.

|

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

Světem bylin s Romanem Pavelou_pohybové ústrojí

Zahájen předprodej

Akce je ukončena.
Jiné běžící akce ...
Světem bylin s Romanem Pavelou_pohybové ústrojí
Světem bylin s Romanem Pavelou_pohybové ústrojí

Čas a místo

12. 5. 2022 15:45 SELČ – 27. 5. 2022 23:59 SELČ

Předprodej: Světem bylin s Romanem Pavelou

O události

Využijte v rámci předprodeje zvýhodněnou cenu knihy s dopravou ZDARMA. Knihu budete mít mezi prvními a jen za 300 Kč (doporučená maloobchodní cena bude 399 Kč).

Kniha vyjde již 27. 5. 2022.

Akce je časově omezena, a to do 27. 5. 2022. Objednávka je možná jen v rámci ČR, děkujeme za pochopení.

O autorovi:

Doc. Ing. Roman Pavela, Ph.D. je český vědec, nositel významného ocenění ministra životního prostředí ČR za vývoj výrobků prokazatelně zlepšujících kvalitu života a životního prostředí – Česká hlava 2013. Je mezinárodně uznávanou vědeckou autoritou v oblasti výzkumu biologicky aktivních látek získávaných z léčivých a aromatických rostlin (v roce 2019 byl zařazen společností Web of Science do prestižního seznamu nejcitovanějších vědců světa „Highly Cited Researchers“, tedy mezi 1% těch nejlepších vědců světa).

Spolupracuje s mnoha českými i zahraničními firmami a vědeckými institucemi na vývoji nových přípravků bezpečných pro životní prostředí a zdraví obyvatelstva.

Vědu a výsledky své vědecké práce popularizuje v pořadech České televize „Polopatě“, „Co babičky uměly a my zapomněli“, „Kouzelné bylinky“.

O knize:

Třetí díl oblíbené série publikací Světem bylin s Romanem Pavelou čtenáře podrobně seznamuje s další řadou užitečných, často i napohled krásných rostlin, které nabízí naše štědrá příroda. Tentokrát je jejich výběr zaměřen na pomoc při nejrůznějších problémech a chorobách pohybové soustavy. Zkušený a respektovaný autor, známý z populárního televizního pořadu Polopatě, předává praktické rady i osvědčené domácí recepty na čaje, masti, obklady a ozdravné kúry, jež pomáhají jako doplňková léčba mnoha pohybových neduhů. Ulevují od častých bolestí zad a kloubů například při artritidě, revmatismu či osteoartróze, hojí nejrůznější záněty šlach i svalů nebo zbavují naše tělo škodlivin. Kniha, opět vybavená množstvím názorných fotografií, obsahuje vedle receptů také návody, jak si můžeme léčivé byliny sami pěstovat.

Sdílet událost

bottom of page